Anaconda Carp s obrovským stánkom na rybárskom veľtrhu 2023

Kaprárske náčinie Anaconda Carp, kam až oko dovidí!

Carp Austria, popredný rakúsky rybársky veľtrh zameraný na lov kaprov, bude tento rok obohatený o nezabudnuteľné vystúpenie firmy Anaconda Carp Fishing Tackle. Stánok Anaconda Carp s impozantnou rozlohou viac ako 200 m² predstaví celý kompletný sortiment najnovších rybárskych potrieb. Táto účasť na veľtrhu sľubuje, že bude absolútnym vrcholom pre všetkých kaprárov.

Rybárske príslušenstvo Anaconda

Stánok Anaconda Carp bude skutočným rajom pre rybárskych nadšencov, pretože bude až po okraj naplnený rybárskym príslušenstvom najvyššej kvality a všetkými produktmi, ktoré rozbúšia srdce každého kaprára. Od prútov a rybárskych navijakov Anaconda, ako je napríklad navijak Anaconda Power Carp btr-14000 s voľnou cievkou, až po nástrahy, člny, stany, spacie vaky, tašky a stoličky – nájdete tu všetko, po čom rybárske srdce túži.

Novinky Anaconda Tackle

Návštevníci sa môžu tešiť na všetky novinky od Anaconda Carp. Spoločnosť hrdo prezentuje svoje najnovšie inovácie a technológie, ktoré sú špeciálne prispôsobené potrebám kaprárov. Výrobky Anaconda Carp sa vyznačujú vysokou kvalitou, spoľahlivosťou a výkonnosťou a návštevníci veľtrhu budú mať exkluzívnu možnosť vyskúšať si tieto výrobky na vlastnej koži.

Kaprové náradie Anaconda

Okrem špičkových produktov bude návštevníkom k dispozícii celý tím Anaconda Carp, ktorý ich privíta, odpovie na ich otázky a poskytne cenné tipy a rady pre úspešný lov kaprov. Členovia tímu Anaconda Carp sú vysoko kvalifikovaní a vášniví rybári, ktorí sa s návštevníkmi výstavy radi podelia o svoje vedomosti a skúsenosti.

Anaconda Beauty Carp – Propagácia na veľtrhu

Anaconda Beauty Carp – Mega veľtržná propagácia

Aby bol zážitok z veľtrhu ešte nezabudnuteľnejší, spevák Anaconda ponúkne v spolupráci so spoločnosťou Falle Fischertreff bezkonkurenčné veľtržné akcie. Návštevníci budú mať možnosť využiť exkluzívne zľavy a ponuky, ktoré sú dostupné len počas veľtrhu Carp Austria. Určite sa teda oplatí navštíviť stánok Anaconda Carp Tackle a využiť atraktívne ponuky.

„Nesmierne sa tešíme, že sa môžeme zúčastniť na rybárskom veľtrhu 2023 a predstaviť náš široký sortiment vysokokvalitných kaprárskych potrieb,“ povedal hovorca spoločnosti Anaconda Carp. „Naším cieľom je poskytnúť návštevníkom nezabudnuteľný zážitok a dať im možnosť vyskúšať si naše prémiové výrobky na vlastnej koži. Tešíme sa, že v našom stánku privítame všetkých kaprárov a pomôžeme im s akýmikoľvek otázkami alebo požiadavkami.“

Rybársky veľtrh Carp Austria Tulln

Carp Austria v Tullne je bývalý rybársky veľtrh Vösendorf, ktorý by si nemal nechať ujsť žiadny kaprár. So stánkom Anaconda bude rybársky veľtrh skutočným rajom pre fanúšikov rybolovu. Návštevníci sa môžu tešiť na kompletný sortiment kvalitného príslušenstva na lov kaprov, všetky najnovšie inovácie, kompetentný tím a neodolateľné veľtržné akcie. Bude to udalosť, ktorú si kaprári nesmú nechať ujsť.

Viac informácií o veľtrhu Anaconda Carp nájdete tu:

Anaconda bucket prekvapivá akcia na veľtrhu Carp Austria

Facebooková stránka Anaconda Carp

Facebooková stránka rybárskeho veľtrhu

Carp Austria online vstupenky.

Získajte svoj lístok teraz s mnohými výhodami:

Ušetrite 2,- € na vstupnom

Priamy vstup na veľtrh

Žiadne čakanie v rade pri pokladni

Kupujúci vstupenky sa automaticky zúčastňuje na nákupnej akcii za 500 eur!

SOBOTA, vstup od 08:00 (nedeľa od 09:00)

Vedro s prekvapením Anakonda

Vedierka Anakonda Surprise sú k dispozícii len v predajni vstupeniek!

Pre viac informácií kliknite sem: Akcia Anaconda Bucket

Kúpte si vstupenky tu:

Loading

Ak máte radi rybárčenie, zdieľajte.

Kliknutím na tlačidlo REGISTROVAŤ súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov.

Zaregistrujte sa do súťaže a pri troche šťastia môžete vyhrať ideálny echolot na lov kaprov!