Bait Perfection

Bait Perfection: Špecializovaný výrobca Boilies s vynikajúcou kvalitou

Bait Perfection, špecializovaný výrobca Boilies, vyníma sa svojimi kvalitnými výrobkami, inováciou a úspechom vo svete rybolovu. Spoločnosť vyvinula svoje produkty na základe dlhoročných skúseností a neustálej spätnej väzby od tímu rybárov a podporovateľov. Ponúka svojim zákazníkom vždy podporu a cenné rady týkajúce sa produktov, stratégií krmenia, výroby vlastných nástrah a tipov na rybolov.

Ocean Krill Boilie: Bait Perfection

Nástraha Ocean Krill Boilie bezpochyby ohúri svojím vysokokvalitným zložením, ktoré zahŕňa mäso krilu, mäso sleda, mäso rakov, múčku z bôbky, múčku zo sviečky a extrakt zo sviečky. Dômyselné vyhýbanie sa umelým príchutiam prispelo k zachovaniu prírodnej chuti, vône a arómy. Vývoj Ocean Krill Boilie bol starostlivo testovaný tímom rybárov počas všetkých štyroch ročných období a neustále sa zdokonaľuje, čo vedie k impozantným úlovkom. Táto nástraha je ľahko stráviteľná a rozpustná a nezaťažuje ani ryby, ani vodu.

Rozmanité príslušenstvo: Výber okolo Ocean Krill Boilie

Bait Perfection ponúka bohatú paletu príslušenstva okolo Ocean Krill Boilie, vrátane liquidov, Boilieteigu, Baitpaste a Stone Hookers. Napriek svojej kvalite a efektívnosti je Ocean Krill Boilie najdrahšou nástrahou od Bait Perfection, ale jeho cena sa líši podľa množstva a zostáva spravodlivá.

Twin Spice Range: Korenené Boilies pre Kapre

Gama Twin Spice od Bait Perfection je ďalšou inovatívnou produktovou líniou, ktorá ponúka korenené Boilies pre rybolov kaprov. Tieto Boilies sú známe svojimi aromatickými a korenenými vlastnosťami, ktoré oslovujú najmä v silne rybolovených vodách. Gama Twin Spice zahŕňa jak bielkovinový Hydro Spice Pro Boilie, tak aj obilninový Hydro Spice Boilie, obohatené ostrým chili a ďalšími prísadami. Tieto nástrahy sa osvedčili ako mimoriadne úspešné nezávisle od ročného obdobia.

Rozmanité možnosti: Hydro Spice Boilies

Hydro Spice Boilies sú dostupné v rôznych veľkostiach a ako zmrazené nástrahy. Rybářská výstava Carp Austria je skvelou príležitosťou osobne vyskúšať produkty od Bait Perfection a využiť exkluzívne akcie a ponuky. Tím od Bait Perfection bude na výstave pripravený pomôcť rybárom s otázkami a poskytnúť cenné tipy týkajúce sa rybolovu s ich nástrahami.

Rozsiahly sortiment: Viac než len Ocean Krill Boilies a Twin Spice Range

Okrem Ocean Krill Boilies a Gamy Twin Spice ponúka Bait Perfection široký výber Boilies, liquidov, Boilieteigu, Baitpaste a Stone Hookers, ktoré zohľadňujú rôzne podmienky vodných plôch a vkusy rybárov.

Carp Austria Messe: Miesto pre nadšených rybárov

Účasť na Rybářská výstava 2023 Carp Austria je povinná pre všetkých nadšených rybárov, ktorí hľadajú najlepšie nástrahy pre svoj úspech na vode. Nezmeškajte príležitosť osobne spoznať Bait Perfection a ich vysokokvalitné produkty a posunúť svoje rybárske skúsenosti na novú úroveň. Výstava tiež ponúka pohľad na najnovšie produkty a inovácie od Bait Perfection, ktoré budú prvýkrát predstavené na výstave.

Informácie o ďalších boilies a novinkách od spoločnosti Bait Perfection nájdete tu:

Carp Austria online vstupenky.

Získajte svoj lístok teraz s mnohými výhodami:

Ušetrite 2,- € na vstupnom

Priamy vstup na veľtrh

Žiadne čakanie v rade pri pokladni

Kupujúci vstupenky sa automaticky zúčastňuje na nákupnej akcii za 500 eur!

SOBOTA, vstup od 08:00 (nedeľa od 09:00)

Vedro s prekvapením Anakonda

Vedierka Anakonda Surprise sú k dispozícii len v predajni vstupeniek!

Pre viac informácií kliknite sem: Akcia Anaconda Bucket

Kúpte si vstupenky tu:

Loading

Ak máte radi rybárčenie, zdieľajte.

Kliknutím na tlačidlo REGISTROVAŤ súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov.

Zaregistrujte sa do súťaže a pri troche šťastia môžete vyhrať ideálny echolot na lov kaprov!