Doprovodný program

Fishing Show 2024, Carp Austria vám ako návštevníkom ponúka nielen široký výber rybárskych potrieb, rybárskeho vybavenia, návnad a krmív za výhodné ceny, ale aj pestrý sprievodný program, ktorý z podujatia robí nezabudnuteľný zážitok. Tu je zoznam bohatého sprievodného programu, ktorý sa predstaví na výstave Rybárstvo 2024:

Prednášky

V sérii špecializovaných prednášok sa skúsení rybári a odborníci podelia s návštevníkmi o svoje odborné znalosti a skúsenosti. Tieto prednášky sa budú týkať rôznych aspektov rybárčenia, od výberu správneho vybavenia a techniky až po analýzu vody a manažment rýb. Návštevníci budú mať možnosť klásť prednášajúcim otázky a využívať ich rozsiahle vedomosti. Prednášky sú skvelou príležitosťou naučiť sa nové techniky a získať tipy od skúsených rybárov.
Kompletný program prednášok bude uverejnený na portáli Novinky z rybárskej výstavy a v novembri v bulletine.

Kliknite sem: Prednášky Carp Austria (nemecky)

Prezentácie produktov naživo v bazéne výstavy

Jedným z hlavných bodov sprievodného programu budú živé prezentácie produktov, ktoré sa uskutočnia vo výstavnom bazéne. Tu máte možnosť vidieť najnovšie rybárske potreby a príslušenstvo v akcii. Odborníci predvádzajú, ako sa výrobky používajú, a ukazujú, ako môžu zvýšiť účinnosť rybolovu a nahadzovania nástrah. Výrobky si môžete pozrieť zblízka, dozvedieť sa o ich funkciách a získať rady od odborníkov. Tieto prezentácie sú skvelou príležitosťou na objavenie najnovších inovácií vo svete rybárčenia.

Módna prehliadka rybárskeho oblečenia

Pre všetkých rybárov, ktorí sa zaujímajú o módu, bude pripravená vzrušujúca módna prehliadka rybárskeho oblečenia. Tu sa predstavia najnovšie trendy a kolekcie rybárskeho oblečenia. Modelky predstavia rôzne oblečenie a ukážu, ako môže byť funkčné a zároveň štýlové. Môžete si overiť kvalitu materiálov, vyskúšať funkčnosť oblečenia a inšpirovať sa najnovšími módnymi trendmi. Módna prehliadka je zábavným spôsobom, ako objaviť rybárske oblečenie na budúcu sezónu. Na módnej prehliadke nájdete oblečenie pre rybárov od všetkých TOP rybárskych značiek.

Módna prehliadka rybárskeho oblečenia sa bude konať denne o 13.00 h v priestoroch gastronómie a zábavy veľtrhu Rybaření 2024.

Mládežnícka dielňa pre kaprové montáže a prívlač

Abychom podpořili mladé rybáře a naučili je praktickým dovednostem, je pro ně připraven speciální workshop pro mládež na kaprové montáže a návazce. Na tomto interaktivním workshopu se mladí účastníci naučí základy lovu kaprů, včetně toho, jak vybrat správnou montáž a návazce. Zkušení rybáři budou mladým lidem k dispozici, aby jim pomohli a ukázali různé techniky a materiály. Účastníci mají možnost provádět praktická cvičení a pod vedením se zdokonalovat ve svých dovednostech. Workshop pro mládež nabízí mladým rybářům skvělou příležitost rozvíjet své dovednosti a prohlubovat vášeň pro rybaření v podpůrném prostředí.

Rybářská výstavní tombola

Soutěže na Rybářské výstavě jsou dalším zajímavým bodem programu, který nadchne mnoho návštěvníků výstavy. Zde jsou dva příklady soutěží nabízených na rybářském veletrhu:

Vyhrajte nákupní balíček v hodnotě 500 EUR

V této soutěži máte možnost vyhrát zajímavý nákupní zájezd. Šťastný výherce obdrží poukaz v hodnotě 500 eur, který může uplatnit u stánků vystavovatelů na rybářském veletrhu. Ať už se jedná o nové rybářské pruty, navijáky, návnady nebo jiné příslušenství – s touto výhrou může výherce výrazně rozšířit své rybářské vybavení a být dobře připraven na nadcházející rybářské zážitky.

Zúčastnit se mohou všichni, kdo si koupí vstupenku online, nebo pokud se zaregistrují zde online či na místě, na nákupy za 500 eur. Účast je samozřejmě zdarma.
Klikněte zde: Zaregistrujte se na nákupní zájezd za 500 eur zdarma

Vyhrajte rybářský vyhledávač Garmin s registrací do newsletteru

Další žádanou cenou na Rybářském veletrhu 2024 je kvalitní echolot Garmin. Echoloty jsou pro rybáře základním nástrojem pro vyhledávání podmořských struktur a hejn ryb. Hloubkoměr Garmin nabízí nejmodernější technologie a přesnost, které rybářům umožňují jasný přehled o vodě. Výherce této soutěže se může těšit na kvalitní a výkonný hloubkoměr, který posune jeho rybářské zážitky na novou úroveň.

Hloubkoměr Garmin bude vylosován ze všech příspěvků v newsletteru v sobotu 7. prosince po módní přehlídce přibližně ve 14 hodin.

Klikněte zde a přihlaste se k odběru rybářského zpravodaje, abyste byli zařazeni do slosování.

Soutěže na Rybářském veletrhu nabízejí návštěvníkům zajímavou příležitost vyhrát atraktivní ceny a doplnit si rybářské vybavení. Díky poukazu na nákup v hodnotě 500 eur nebo kvalitnímu echolotu Garmin si mohou výherci ještě více užít svá rybářská dobrodružství a zvýšit své šance na úspěšné úlovky.

Loading

Ak máte radi rybárčenie, zdieľajte.

Kliknutím na tlačidlo REGISTROVAŤ súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov.

Zaregistrujte sa do súťaže a pri troche šťastia môžete vyhrať ideálny echolot na lov kaprov!