Fox: kaprárske vybavenie, prúty, navijaky, stany

Kaprárske náčinie FOX pre náročných kaprárov

Fox Tackle nájdete na veľtrhu Carp Austria na impozantnej ploche viac ako 150 m². Budete si môcť kúpiť najnovšie náčinie FOX a neuveriteľne dostupné ceny. Fox sa etabloval ako popredná značka rybárskych potrieb už viac ako päť desaťročí a je prvou voľbou pre náročných kaprárov na celom svete.

Rybárske stany FOX, rybárske ležadlá, rybárske stoličky

Sortiment Fox siaha od rybárskych stanov, rybárskych lehátok a rybárskych kresiel až po sofistikované hlásiče záberu, rybárske prúty a rybárske navijaky. Tieto produkty sú nielen funkčné, ale zároveň kombinujú formu a estetiku, aby bol zážitok z rybolovu skutočným potešením. Fox zdokonalil umenie spájania technológie a dizajnu, aby premenil moment zahryznutia na zážitok.

Pre kaprárov, ktorí svoju vášeň prežívajú na vode, Fox ponúka pôsobivý výber člnov, elektromotorov a príslušenstva. Tie sú navrhnuté tak, aby zabezpečili stabilitu a presnosť pri umiestňovaní rybárskych návnad na ťažko dostupné miesta. Tiché elektromotory umožňujú nehlučný pohyb bez vystrašenia plachých rýb.

Rybárske oblečenie Fox ponúka nielen ochranu pred živlami, ale aj pohodlie. Obsahuje nepremokavé bundy, termo vrstvy a priedušné nohavice na ochranu kaprárov za každého počasia. Fox’s Cookware umožňuje rybárom pripraviť si jedlo na cestách, aby si doplnili svoje energetické zásoby. Produkty Fox’s Carp Care zaisťujú, že s ulovenými rybami sa zaobchádza s ohľadom na ich zdravie a pohodu.

Fox Edge

Pre jemnejšie body pri love kaprov ponúka Fox rad nadväzcov Edge, vrátane hrotových a nadväzcových materiálov, ako aj olovených nadväzcov a hotových nadväzcov. Tieto produkty sú dokonale prispôsobené potrebám kaprárov a pomáhajú maximalizovať úspech na vode.

Organizácia a efektivita sú pri rybolove rozhodujúce a tu prichádzajú do hry Fox Rod Pods. Ponúkajú stabilné miesto pre prúty na presné umiestnenie nástrahy. Napájacie zdroje sú záchranným lanom zariadenia a udržujú elektronické zariadenia v chode. Produkty Fox PVA umožňujú umiestniť návnady do požadovanej hĺbky, aby sa maximalizovali šance na úlovok.

Rybárske navijaky a rybárske prúty Fox

Prúty a navijaky Fox sú majstrovským dielom inžinierstva, ktoré ponúkajú presnosť a výkon. Rybárske stany poskytujú bezpečné útočisko pri vode, ktoré ponúka ochranu pred živlami. Spacie vaky zabezpečia, že rybári zostanú v teple aj počas chladných nocí. Krabice na náčinie Fox sú pokladnicou nástrojov a príslušenstva, ktoré zdokonalia rybolov.

Vyskúšajte Fox Carp Fishing Tackle v Carp Austria

Celkovo Fox Carp Fishing Tackle ponúka širokú škálu produktov zameraných na najvyššiu kvalitu, inovácie a funkčnosť. Na FISHING SHOW Carp Austria máte možnosť zažiť tieto produkty zblízka a profitovať z bezkonkurenčných veľtrhových cien.

Rybárska výstava Carp Austria je neprehliadnuteľnou udalosťou pre vášnivých rybárov a výstavný stánok Fox, ktorý už desaťročie prezentuje FALLE FISCHERTREFF, je to pravé miesto. Návštevníkov tu čakajú vzrušujúce produkty, odborné poradenstvo a možnosť zažiť svet kaprárstva v jeho plnej kráse.

Navštívte veľtržný stánok Fox na CARP SHOW Carp Austria a ponorte sa do sveta kaprárov. Tu nájdete všetko, čo potrebujete pre úspešný rybársky zážitok a zažijete vášeň a oddanosť Fox Carp Fishing Tackle z prvej ruky. Nepremeškajte bezkonkurenčne lacné veľtržné ceny a možnosť zakúpiť si kvalitné rybárske náčinie za atraktívne ceny.

Vidíme sa na CARP SHOW Carp Austria v sobotu 2. decembra a v nedeľu 3. decembra 2023 na veľtrhu Tulln neďaleko Viedne.

Loading

Ak máte radi rybárčenie, zdieľajte.

Kliknutím na tlačidlo REGISTROVAŤ súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov.

Zaregistrujte sa do súťaže a pri troche šťastia môžete vyhrať ideálny echolot na lov kaprov!