Nash

Nash Tackle a Baits na rybárskej výstave Carp Austria – ten najlepší zážitok!

Absolútne senzačné: NASH predstavuje veľtržný stánok na Carp Austria, ktorý je svojou veľkosťou jedinečný v Európe!

Ak ste si mysleli, že výstavné stánky Nash Tackle sú už samy osebe vrcholom, počkajte, kým uvidíte tohtoročný SHOW STÁNOK na Rybárskej výstave Carp Austria – jednoducho vás strhne!

Na výstavnej ploche MEGA s rozlohou takmer 400 metrov štvorcových predstaví Nash najnovšie inovácie v oblasti kaprárskeho náčinia, rybárskeho oblečenia, rybárskych doplnkov a návnad.

Toto veľtrhové vystúpenie stanovuje nové štandardy a je absolútnym vrcholom. Toto by ste si rozhodne nemali nechať ujsť!

Príďte do Carp Austria a nechajte Nash Tackle preniesť vás do novej dimenzie rybolovu.🎣✨

Nash – kde inovácie a vášeň formujú moderný rybolov

Svet rybolovu je symbiózou technológie, trpezlivosti a blízkosti prírody. V tejto fascinujúcej oblasti sa Nash etabloval ako nezastaviteľná sila, ktorá nanovo definuje moderný rybolov s inováciou, kvalitou a neochvejnou vášňou. Nash stelesňuje podstatu značky, ktorá si získala srdcia rybárov po celom svete, od ich rozsiahleho sortimentu náčinia až po lákavé návnady a funkčné oblečenie.

Nash Tackle: Inovácia pre náročných rybárov

Nash Tackle nie je len o rybárskom náčiní, ale o inžinierskych majstrovských dielach, ktoré pretvárajú spôsob, akým rybári praktizujú svoju vášeň. Široká ponuka náčinia siaha od precízne vyrobených prútov až po spoľahlivé navijaky a prvotriedne príslušenstvo. Tieto produkty boli vyvinuté s jasným zameraním na výkon a kvalitu, aby vyhovovali potrebám rybárov všetkých odborných znalostí. Či už ide o nahadzovanie na veľké vzdialenosti, zdolávanie veľkých rýb alebo zvládanie náročných vodných podmienok – Nash Tackle má ten správny nástroj.

Nash Baits: Lákavé majstrovské diela, ktorým ryby neodolajú

Vo svete rybolovu je návnada často kľúčom k úspechu. Nash Baits prijal túto múdrosť a ponúka lákavú škálu návnad, ktoré sa zameriavajú na rybie inštinkty. Od klasických boilies cez pútavé pop-upy až po umelecké mušky – tu každý rybár nájde dokonalú návnadu pre svoju cieľovú vodu a vyhľadávané druhy rýb. Tím v Nash Tackle spája výskum, vývoj a prax, aby vytvoril návnady, ktoré sú nielen vizuálne príťažlivé, ale sú zamerané aj na zmysly rýb.

Rybárske oblečenie Nash: pohodlie a funkčnosť pre každého rybára

Rybolov nie je len činnosť, ale aj spôsob života. Nash Tackle si to uvedomuje a vyvinul pôsobivú kolekciu rybárskeho oblečenia, ktoré vo všetkých smeroch spĺňa potreby moderných rybárov. Od nepremokavých búnd, ktoré chránia pred živlami, cez priedušné nohavice, ktoré zaisťujú dlhotrvajúce pohodlie, až po špecializované topánky, ktoré poskytujú podporu na nerovnom teréne, oblečenie Nash Tackle je záväzkom k optimálnej kombinácii funkčnosti a štýlu.

Nash Tackle – Výber vášnivých rybárov

Nash Tackle sa etabloval ako synonymum pre prvotriedne rybárske produkty založené na inováciách, kvalite a vášni. Značka stanovuje štandardy v tomto odvetví a inšpiruje rybárov na celom svete, aby prežili svoju vášeň s prvotriednym vybavením. Či už ste začiatočník alebo skúsený profesionál, Nash Tackle ponúka nástroje, ktoré nielen uľahčia rybolov, ale spravia z neho nezabudnuteľné dobrodružstvá. Pre každého, kto chce zažiť moderný rybolov v celej svojej kráse, je Nash Tackle tou najlepšou voľbou – značkou, ktorá rozbúši srdce každého rybára.

Ďalšie neuveriteľné NOVINKY o vystúpení na veľtrhu MEGA Nash budú čoskoro nasledovať!

O novinkách Nash a propagačných akciách veľtrhu budeme podrobne informovať v najbližších týždňoch. Tešíme sa na zaujímavé informácie a skvelé ponuky!

Viac informácií o produktoch Nash nájdete tu:

Webová stránka Nash

Facebook: @NashTackleUK

Facebook: @Nashbaitsofficial

Instagram: @officialnashtackle

Nash Tackle na webovej stránke Carp Austria

Carp Austria online vstupenky.

Získajte svoj lístok teraz s mnohými výhodami:

Ušetrite 2,- € na vstupnom

Priamy vstup na veľtrh

Žiadne čakanie v rade pri pokladni

Kupujúci vstupenky sa automaticky zúčastňuje na nákupnej akcii za 500 eur!

SOBOTA, vstup od 08:00 (nedeľa od 09:00)

Vedro s prekvapením Anakonda

Vedierka Anakonda Surprise sú k dispozícii len v predajni vstupeniek!

Pre viac informácií kliknite sem: Akcia Anaconda Bucket

Kúpte si vstupenky tu:

Loading

Ak máte radi rybárčenie, zdieľajte.

Kliknutím na tlačidlo REGISTROVAŤ súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov.

Zaregistrujte sa do súťaže a pri troche šťastia môžete vyhrať ideálny echolot na lov kaprov!