Nytro Fishing

NYTRO FISHING v Carp Austria – Senzácia je dokonalá!

PREMIÉRA na CARP AUSTRIA: Nytro Fishing, nová, rozvíjajúca sa rybárska značka pre feeder, rybník a matchový rybolov, sa po prvýkrát predstaví s výstavným stánkom MEGA na rybárskom veľtrhu.

ZAŽITE RYBOLOV NYTRO na viac ako 200 m² – VŠETKY NOVINKY A INOVÁCIE za FÉROVÉ CENY

NYTRO RYBOLOV – Výkon na prvom mieste

Nytro Fishing sa zrodilo z vášne rybárov a jeho maximom bola komplexná spokojnosť zákazníkov. Bez ohľadu na to, či ide o cenu, dizajn alebo výkon – produkty Nytro predstavujú najlepší pomer ceny a výkonu na trhu.

Výkon na prvom mieste – zamerajte sa na kvalitu a efektivitu

Výkon na prvom mieste vo svete rybolovu znamená, že kvalita a efektívnosť rybárskeho vybavenia a produktov sú najvyššou prioritou. Rybárske vybavenie a produkty Nytro Fishing sú navrhnuté tak, aby spĺňali najvyššie štandardy kvality, účinnosti a výkonu.

Koncept Performance First v rybolove zahŕňa rôzne aspekty:

  • Efektivita rybolovu: Produkty Nytro Fishing sú navrhnuté tak, aby maximalizovali šance na úspech pri rybolove. Prúty, navijaky, vlasce a nástrahy sú navrhnuté tak, aby ste pri love rýb dosiahli optimálne výsledky.
  • Trvanlivosť a spoľahlivosť: Produkty Nytro Fishing sú odolné a spoľahlivé, aby odolali požiadavkám a výzvam rybolovu. Samozrejmosťou sú kvalitné materiály a prvotriedna konštrukcia.
  • Pohodlie a jednoduché použitie: Rybárske vybavenie Nytro Fishing má pohodlné rukoväte, navijaky s hladkým chodom a užívateľsky prívetivé funkcie, vďaka ktorým je zážitok z rybolovu príjemnejší.
  • Inovácia: Nytro Fishing neustále hľadá nové technológie a vývoj na zlepšenie produktov. To zahŕňa inovácie v materiáloch, technikách a dizajnoch na zvýšenie výkonu.
  • Riešenia šité na mieru: Koncept „Performance First“ tiež znamená, že rybárske produkty Nytro Fishing môžu byť prispôsobené individuálnym potrebám a preferenciám rybárov s rôznymi veľkosťami, hmotnosťami a možnosťami na mieru.

V Nytro Fishing predstavuje Performance First vývoj a výrobu rybárskeho vybavenia a produktov, ktoré pomáhajú rybárom maximalizovať ich úlovky, zlepšiť ich rybárske skúsenosti a užiť si úspešnejšie a uspokojivejšie rybárske výlety.

Nové obzory v rybolove

V roku 2023 sa Nytro Fishing zameral predovšetkým na vývoj produktov pre feederový rybolov v rybníkoch a prírodných vodách. Ale pelety waggler sú tiež súčasťou rozsiahleho sortimentu. Okrem feederových prútov a feederových navijakov Nytro Fishing predstavuje základné položky pre feederový a rybníkový rybolov, vrátane zápasovej batožiny, úložných riešení EVA, pletených a mono šnúr, rybárskych dáždnikov, sedacích boxov a špeciálne navrhnutého sedadla pre feederový rybolov. Ponuku dopĺňa široký sortiment podberákov, rúčok, podberákov a štýlového súťažného oblečenia.

Inovácia vo výhľade

Budúcnosť Nytro Fishing sľubuje vzrušujúce inovácie. Špecializovaný tím rybárov pracuje na rôznych doplnkoch, ktoré spájajú inováciu a kvalitu.

NYTRO bolo niekoľkokrát ocenené cenou EFTTEX BEST NEW PRODUCT AWARD 2023

Nytro Fishing hrdo predstavuje ocenené produkty na Carp Austria 2023! Rybársky navijak Nytro ARYZON REEL a séria STARKX METHOD SERIES boli ocenené prestížnou cenou EFTTEX BEST NEW PRODUCT AWARD a teraz ich môžete vidieť na Carp Austria.

Tieto ocenenia potvrdzujú vynikajúcu kvalitu a inovácie, ktoré Nytro Fishing prináša do svojich produktov. Rybársky navijak ARYZON REELS vyniká svojim výkonom a spoľahlivosťou a ponúka rybárom dokonalý nástroj pre ich dobrodružstvá pri vode. STARKX METHOD SERIES otvára nové obzory v feedrovom rybolove a prináša inovatívne riešenia tejto úspešnej rybolovnej metódy.

Navštívte stánok veľtrhu Nytro Fishing v Carp Austria!

Fishing Show Carp Austria 2023 sľubuje nezabudnuteľný zážitok pre všetkých rybárskych nadšencov a k vrcholom veľtrhu bude nepochybne patriť aj veľtrhový stánok Nytro Fishing. Srdečne Vás pozývame navštíviť náš stánok a zažiť budúcnosť rybárstva na vlastné oči. Prijmite našu vášeň pre rybolov a zistite, ako Nytro Fishing prináša revolúciu do feedrového rybárskeho vybavenia.

Náš tím oddaných rybárov je pripravený predstaviť vám naše ocenené produkty a ukázať vám, ako v rybolove skutočne ožíva „Výkon na prvom mieste“.

Tešíme sa na stretnutie s vami v Carp Austria a na spoločné objavovanie vzrušujúceho sveta rybolovu.

Navštívte nás na veľtrhu a vyskúšajte si, ako nanovo definujeme hranice toho, čo je v rybárstve možné.

Ďalšie informácie o nových produktoch nájdete na Nytrofishing

Webová stránka spoločnosti Nytrofishing

Facebook @nytrofishing

Instagram @nytro_fishing

Youtube kanál

Carp Austria online vstupenky.

Získajte svoj lístok teraz s mnohými výhodami:

Ušetrite 2,- € na vstupnom

Priamy vstup na veľtrh

Žiadne čakanie v rade pri pokladni

Kupujúci vstupenky sa automaticky zúčastňuje na nákupnej akcii za 500 eur!

SOBOTA, vstup od 08:00 (nedeľa od 09:00)

Vedro s prekvapením Anakonda

Vedierka Anakonda Surprise sú k dispozícii len v predajni vstupeniek!

Pre viac informácií kliknite sem: Akcia Anaconda Bucket

Kúpte si vstupenky tu:

Loading

Ak máte radi rybárčenie, zdieľajte.

Kliknutím na tlačidlo REGISTROVAŤ súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov.

Zaregistrujte sa do súťaže a pri troche šťastia môžete vyhrať ideálny echolot na lov kaprov!