Sonik Sports

Sonik Sports – prezentácia nových produktov a MEGA VÝPREDAJ na ploche 400m²!

Je čas pripraviť sa na niečo skvelé, pretože Sonik Sports sa objaví na pódiu a predstaví celý program a vrcholy na impozantnej ploche 400 metrov štvorcových. Vo svete rybolovu je Sonik známy nielen inováciami, ale aj najlepším pomerom ceny a kvality a MEGA VÝPREDAJOVÉ ceny vás nechajú bez slov!

V spoločnosti Sonik je spokojnosť zákazníka našou najvyššou prioritou a každý jeden výrobok je vyrobený rybármi pre rybárov. Sortiment spoločnosti Sonik sa neustále rozširuje a ponúka široký výber kvalitných rybárskych prútov, rybárskych navijakov, vlascov, tašiek, bivakov, signalizátorov, podberákov, kaprových podberákov, produktov CARP CARE, prútových podov, vlascov, rybárskych stoličiek, rybárskych lehátok a rybárske oblečenie.

Akcie Sonik MEGA CENA

V stánku MEGA Sonik nájdete najlepšie cenové akcie. Ako predchuť. Tu si môžete pozrieť malý výber rybárskych doplnkov, ktoré nájdete vo výpredaji. Ceny budú zverejnené online tu od polovice novembra. AKCIA

Tento veľtržný stánok nastavuje nové štandardy a je absolútnym vrcholom, ktorý by ste si rozhodne nemali nechať ujsť!

Tento veľtržný stánok nastavuje nové štandardy a je absolútnym vrcholom, ktorý by ste si rozhodne nemali nechať ujsť!
Sonik Sports je na všetkých veľkých kaprárskych výstavách v Európe – ale stánok na tohtoročnej rybárskej výstave Carp Austria bude najväčší!

Nové produkty od Sonik

EFFTEX AWARD Winner

Sonik Sports Rybářské potreby na lov caprů

Rybárske potreby Sonik Carp Fishing Tackle sú navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám a želaniam kaprárov. S kvalitným vybavením a príslušenstvom sa môžete plne sústrediť na rybolov a zvýšiť svoje šance na úspešný úlovok.

Sonik ponúka široký sortiment vysoko kvalitného vybavenia a príslušenstva pre kaprárov. Od prémiových kaprových prútov až po robustné rybárske navijaky, rybárske vlasce odolné voči oderu a praktické rybárske boxy – Sonik má všetko pre optimalizáciu vášho rybárskeho dobrodružstva. Presné Hlásiče a rybárske stany, vrátane priestrannej AXS BIVVY 2 MAN INNER CAPSULE, zaisťujú, že budete chránení a pripravení v každej situácii.

Batožina SK-TEK vám pomôže udržať vašu výstroj organizovanú a chránenú, zatiaľ čo ľahké a pevné podberáky vám pomôžu bezpečne vysadiť kapry. Produkty Sonik Carp Care zaisťujú šetrné zaobchádzanie s ulovenými rybami pred ich vypustením.

Podložky na prúty vám umožnia pohodlne a stabilne nastaviť rybárske prúty, zatiaľ čo monofilné vlasce ponúkajú vysokú nosnosť a odolnosť proti oderu. Rybárske stoličky Sonik poskytujú pohodlie počas dlhých dní rybolovu a rybárske ležadlá poskytujú pohodlie pre viacdenné rybárske výlety.

Funkčné rybárske oblečenie Sonik vás ochráni pred živlami a udrží vás štýlovým počas vašich nábrežných dobrodružstiev. Navštívte stánok Sonik Sports na Pontyshow Carp Austria a nechajte sa inšpirovať ich pôsobivými produktmi a bezkonkurenčne nízkymi cenami.

Vášeň Sonik Sports pre rybolov je stelesnená v každom produkte.

O Sonik Sports
Úspešný príbeh Sonik Sports sa začal v roku 2008, keď skupina vášnivých rybárov spojila svoje sily a rozsiahle znalosti odvetvia. Sídlo spoločnosti Sonik v Spojenom kráľovstve a distribučné centrum skladov sa nachádzajú v malebnom Northumberlande v Spojenom kráľovstve. Ale to nie je všetko – Sonik neustále rozširuje svoju prítomnosť v celej Európe a teraz má druhé distribučné centrum neďaleko Prahy v Českej republike, aby optimálne slúžilo svojej európskej sieti predajcov

S viac ako 900 predajcami po celom svete sa Sonik stal jedným z popredných výrobcov vysokokvalitných produktov na lov kaprov, ktorý je známy svojim vynikajúcim výkonom a bezkonkurenčnou hodnotou za peniaze. Značky ako Xtractor, Tournos, SK-TEK, VaderX a Gizmo si získali vynikajúcu povesť po celom svete a sú oceňované kaprármi všetkých úrovní.

Sonik Sports sa však nešpecializuje len na kapry. Spoločnosť tiež vyrába prémiové rybárske potreby a prívlačové prúty a plánuje ďalej rozširovať svoj sortiment vo všetkých týchto športových oblastiach. Bez ohľadu na to, aký štýl rybolovu preferujete, u Sonik nájdete to správne vybavenie.

Sonik na Fishing Show 2023 Carp Austria

Je zrelý čas inšpirovať sa Sonik Sports a získať tie najlepšie ponuky v Carp Austria. Ak hľadáte vysokokvalitné rybárske vybavenie, ktoré posunie vaše rybárske zážitky na vyššiu úroveň, potom Sonik Sports by mal byť vašou prvou zastávkou.

Navštívte náš stánok v Carp Austria a nechajte sa inšpirovať ich pôsobivým sortimentom a MEGA VÝPREDAJMI!

Sonik Sports je viac než len značka – je to vášeň pre rybolov!

Viac informácií o produktoch Sonik Sports a všetkých novinkách nájdete tu:

Webstránka: www.soniksports.com

Facebook: @soniksports

Instagram: @soniksports_cz_sk

Youtube: @SONIKSPORTS

Carp Austria online vstupenky.

Získajte svoj lístok teraz s mnohými výhodami:

Ušetrite 2,- € na vstupnom

Priamy vstup na veľtrh

Žiadne čakanie v rade pri pokladni

Kupujúci vstupenky sa automaticky zúčastňuje na nákupnej akcii za 500 eur!

SOBOTA, vstup od 08:00 (nedeľa od 09:00)

Vedro s prekvapením Anakonda

Vedierka Anakonda Surprise sú k dispozícii len v predajni vstupeniek!

Pre viac informácií kliknite sem: Akcia Anaconda Bucket

Kúpte si vstupenky tu:

Loading

Ak máte radi rybárčenie, zdieľajte.

Kliknutím na tlačidlo REGISTROVAŤ súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov.

Zaregistrujte sa do súťaže a pri troche šťastia môžete vyhrať ideálny echolot na lov kaprov!