Bait Service Straubing

Bait Service Straubing – Váš spoľahlivý partner pre kvalitné boilies a návnady

Bait Service Straubing je etablovaná spoločnosť, ktorá sa od roku 2001 špecializuje na výrobu boilies a iných návnad na kapry. S veľkými odbornými znalosťami a vášňou vyrába rôznorodý sortiment výrobkov vrátane návnad do mrazničky, konzervovaných boilies a širokého výberu ďalších druhov návnad.

Rozsiahly sortiment výrobkov spoločnosti Bait Service Straubing zahŕňa nielen boilies, ale aj rôzne doplnkové výrobky. Patria k nim vlastné pop-upy, tekutiny, mleté návnady, pelety, partikle, príchute, múky, prísady do háčikov, oblečenie a koncové náčinie. Okrem toho ponúkajú vlastný sortiment BSS, ktorý je prispôsobený individuálnym potrebám zákazníkov. Baitservice Straubing Enzym Hd …

Pokiaľ ide o výrobu, spoločnosť Baitservice Straubing kladie osobitný dôraz na kvalitu a spolieha sa na anglické kvalitné výrobky, ako sú Solar, CC Moore, Mainline Boilies, DNA Baits a Sticky Baits. Tieto výrobky sa v rodnej krajine lovu kaprov osvedčili počas rokov a desaťročí a tešia sa dôvere mnohých zákazníkov. Bait Service Straubing je hrdý na to, že spĺňa tieto vysoké kvalitatívne štandardy a dôveru, ktorá nám bola prejavená, spláca výnimočnými úlovkami.

Baitservice Straubing, ručně válcované boilies, čerstvé a v nejlepší kvalitě pro váš rybářský úspěch.

Ďalším zameraním spoločnosti je individuálne prispôsobenie návnad. Zákazníci majú možnosť vybrať si tvar boilies (okrúhly alebo dumbell), ako aj veľkosť (12-35 mm) podľa svojich preferencií. Táto individuálna sloboda umožňuje zákazníkom optimálne realizovať svoje metódy a techniky rybolovu.

Kvalita a čerstvosť sú najvyššími prioritami spoločnosti Baitservice Straubing. Boilies sa stále valcuje ručne klasickým spôsobom a potom sa varí. To im dodáva vysoký stupeň čerstvosti, čo sa nepochybne odráža v úspešnosti lovu.

Okrem výroby vysokokvalitných návnad prikladá Baitservice Straubing veľký význam priateľskému, úprimnému a kompetentnému poradenstvu. Helmut Groß a jeho tím radi pomôžu zákazníkom, najmä keď ide o otázky týkajúce sa boilies a iných návnad.
Ako oficiálny a autorizovaný partner mnohých anglických výrobcov návnad udržiava Baitservice Straubing úzke vzťahy s renomovanými výrobcami. Toto partnerstvo im umožňuje ponúkať svojim zákazníkom vždy prvotriedne výrobky.

Bait Service Straubing Boilie Range

Zoznámte sa s ponukou boilies Bait Service Straubing v Carp Austria:

  • BIG Fish 60 Boilie
  • Hydro Lep Boilie
  • Isomin Boilie
  • Boilies Enzyme HD
  • Boilie s fermentovaným mliekom

Tekuté, Pop Ups, Wafters a Bag Mix sú samozrejme k dispozícii pre každý sortiment.

Bait Service Straubing – vystavovateľ Carp Austria 2023

Spoločnosť Baitservice Straubing bude vystavovať na veľtrhu Carp Austria 2023. Návštevníci budú mať možnosť vidieť široký sortiment bezkonkurenčnej kvality vrátane rôznych boilies, zmesí a návnad. Veľtrh Carp ponúka ideálnu príležitosť presvedčiť sa o kvalite a rozmanitosti výrobkov na vlastné oči.

Samozrejme, v stánku BSS nájdete aj skvelé veľtržné akcie a veľtržné akčné balíčky! Viac informácií nájdete v novembri vo veľtržnej brožúre.

Bait service Straubing – váš partner pre kvalitné boilies, návnady a individuálne rybárske úspechy.

Bait Service Straubing – webová stránka
Bait Service Straubing Facebook
Bait Service Straubing na Instagrame

Loading

Ak máte radi rybárčenie, zdieľajte.

Kliknutím na tlačidlo REGISTROVAŤ súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov.

Zaregistrujte sa do súťaže a pri troche šťastia môžete vyhrať ideálny echolot na lov kaprov!