Vystavovateľov

Objavte širokú ponuku vysokokvalitného rybárskeho príslušenstva za bezkonkurenčné ceny na rybárskej výstave Carp Austria, známom veľtrhu lovu kaprov v Tullne pri Viedni. Nájdete tu pestrý výber vystavovateľov a rybárskych značiek, ktorí ponúkajú všetko, čo potrebujete pre svoj úspešný rybolov.

Hľadáte lacné rybárske príslušenstvo? Rybárska výstava Carp Austria vám ponúka možnosť objaviť kvalitné rybárske vybavenie priamo na mieste. Či už hľadáte rybárske navijaky, ako sú kaprové navijaky, wallery alebo baitcastery, alebo potrebujete nový rybársky prút, indikátor záberu, ležadlo, pohodlné rybárske kreslo alebo príslušenstvo k montážam a kaprovým montážam, nájdete ho tu. Vystavovatelia na výstave Rybárstvo 2024 vám predstavia kompletný sortiment rybárskeho vybavenia špeciálne zameraného na lov kaprov, ale aj lov sumcov a prívlač.

Zoznam vystavovateľov bude priebežne aktualizovaný!


Vystavované rybárske známky


zeck fishing
Zeck Fishing
shimano fishing
Shimano Fishing
DOIYO CONCEPT
RidgeMonkey
vass wathose und regenbekleidung
VASS
Iron Claw
fox rage
FOX Rage
Solar
DAIWA–angelgeräte und angelzubehoer
DAIWA
sportex
Sportex
Uni Cat
ShadXperts
PB Products
Black Cat
Katran Fishing Line
Fencl Podběráky
Orient Rods
Delphin Fishing

Rybárske vybavenie lacné

Hľadáte lacné rybárske potreby? Carp Austria vám ponúka možnosť objaviť kvalitné príslušenstvo priamo na mieste. Či už hľadáte rybárske navijaky, ako sú kaprové navijaky, sumcové navijaky alebo prívlačové navijaky, alebo potrebujete nový rybársky prút, nájdete ho tu. Vystavovatelia vám predstavia široký sortiment rybárskeho vybavenia špeciálne určeného na lov kaprov za bezkonkurenčné férové ceny.

Súprava rybárskeho príslušenstva

Chceli by ste rozšíriť svoje rybárske príslušenstvo alebo si zakúpiť kompletnú sadu? Na veľtrhu Carp Austria nájdete atraktívne sady rybárskeho príslušenstva, ktoré obsahujú všetko, čo potrebujete na úspešný štart. Od rybárskych navijakov až po rybárske prúty a príslušenstvo – tieto sady vám ponúkajú praktické a cenovo výhodné riešenie, aby ste mohli ihneď začať. Vystavovatelia majú na tieto sady aj špeciálne ponuky, takže môžete ušetriť ešte viac.

Lov kaprov je čoraz populárnejší a na veľtrhu Carp Austria budete mať k dispozícii to správne príslušenstvo. Okrem rybárskych navijakov, ako sú kaprové navijaky, sumcové navijaky a prívlačové navijaky, tu nájdete aj veľký výber kaprových, sumcových a rotačných prútov. Tieto vysokokvalitné prúty boli špeciálne vyvinuté na lov kaprov a ponúkajú vám potrebnú silu a citlivosť na zdolanie úlovku. Vystavovatelia ponúkajú aj príslušenstvo ku kaprovým montážam, montážam a montážam na dravce, takže si môžete svoje montáže prispôsobiť.

Rybárske oblečenie

Rozhodujúce nie je len rybárske príslušenstvo, ale aj správne rybárske oblečenie. Na rybárskej výstave Carp Austria nájdete veľký výber kvalitného rybárskeho oblečenia, ktoré vám poskytne optimálnu ochranu za každého počasia a v každej situácii. Od nepremokavých búnd až po priedušné nohavice a pohodlnú obuv – vystavovatelia vám predstavia najnovšie trendy a technológie v oblasti rybárskeho oblečenia. Aby ste boli nielen dobre vybavení, ale aj optimálne pripravení na svoje rybárske výpravy.

Na rybárskej výstave Carp Austria 2024 nájdete veľký výber špičkových rybárskych doplnkov, ktoré si môžete kúpiť za rozumnú cenu. Medzinárodní vystavovatelia hrdo prezentujú špičkové rybárske značky, ktoré sú známe svojou kvalitou a odolnosťou. Nákupom rakúskeho rybárskeho príslušenstva nielenže podporíte miestne hospodárstvo, ale zároveň využijete skúsenosti a znalosti miestnej rybárskej komunity.

Využite príležitosť a objavte tu v časti Veľtrhové akcie bezkonkurenčné ponuky rybárskeho príslušenstva na veľtrhu kaprárskeho rybolovu Carp Austria.

Špičkové kaprové nástrahy ako boilies, pelety, partikle a prísady na lov kaprov

Rybárska výstava 2024 v Tullne neďaleko Viedne je tiež miestom stretnutia rybárov, ktorí hľadajú najlepšie návnady a nástrahy. Nájdete tu najväčší výber nástrah a návnad v Rakúsku, ktoré prezentujú renomovaní výrobcovia boilies a odborníci v tomto odvetví.

Ako vášnivý kaprár viete, že kľúčom k úspechu je špičková kaprárska návnada. V Carp Austria nájdete pôsobivý výber boilies špeciálne vyvinutých na lov kaprov. Vystavovatelia vám predstavia rozsiahly výber vysokokvalitných boilies v rôznych príchutiach a veľkostiach. Od klasických príchutí až po inovatívne zmesi – tu zaručene nájdete dokonalú kaprovú návnadu pre svoje potreby.

Návnada pre dravce

Okrem boilies ponúkajú vystavovatelia na rybárskej výstave Carp Austria aj širokú škálu ďalších prvotriednych návnad. Či už ide o pelety, častice, rybárske cesto alebo tekutiny – nájdete tu všetko, po čom rybárske srdce túži. Vystavovatelia vám predstavia širokú škálu vysokokvalitných návnad, ktoré sú špeciálne prispôsobené potrebám kaprárov. S týmito špičkovými kaprovými nástrahami zvýšite svoje šance na úspešný úlovok.

Carp Austria však nie je len skutočným rajom pre kaprárov. Na svoje si tu prídu aj lovci sumcov a dravcov. Vystavovatelia ponúkajú pôsobivý výber nástrah špeciálne vyvinutých na lov sumcov a dravcov. Či už špeciálne gumené rybky, plugy alebo rotačky – tu nájdete tie správne nástrahy, ktoré špecificky prilákajú vaše cieľové ryby.

Okrem toho vystavovatelia predstavujú aj rôzne krmivá, ktoré sú špeciálne prispôsobené potrebám kaprov. S kvalitným krmivom pre ryby môžete prilákať svoje cieľové ryby a zvýšiť svoje šance na úspešný úlovok. Vystavovatelia vám radi poradia s výberom správneho krmiva pre ryby a poskytnú vám cenné tipy, ako ho čo najefektívnejšie používať.

Carp Austria je ideálnou príležitosťou dozvedieť sa o najnovších trendoch a vývoji v oblasti návnad a nástrah. Vystavovatelia vám predstavia nielen osvedčenú klasiku, ale aj inovatívne novinky. Od špeciálnych príchutí až po jedinečné atraktanty – nájdete tu všetko, po čom rybárske srdce túži.

Využite príležitosť a navštívte Carp Austria, aby ste objavili najväčší výber nástrah a návnad v Rakúsku. Vystavovatelia vám budú k dispozícii, aby sa podelili o svoje odborné znalosti a pomohli vám vybrať tie najlepšie nástrahy pre vaše individuálne potreby. Nenechajte si ujsť príležitosť objaviť najlepšie nástrahy a návnady a navštívte Rybársku výstavu 2024 v Rakúsku v sobotu a nedeľu – 07. a 08. decembra v Tullne.

Loading

Ak máte radi rybárčenie, zdieľajte.

Kliknutím na tlačidlo REGISTROVAŤ súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov.

Zaregistrujte sa do súťaže a pri troche šťastia môžete vyhrať ideálny echolot na lov kaprov!