Falle Fischertreff

Falle Fischertreff je popredný rybársky obchod a na výstave Rybárstvo 2023 predstavuje kvalitné a lacné rybárske potreby.

Falle Fischertreff, Shimano Rybársky navijak, Rybárska výstava 2023
Falle Fischertreff, Shimano Rybársky navijak, Rybárska výstava 2023

S pobočkami vo Villachu a Klagenfurte je spoločnosť už mnoho rokov neoddeliteľnou súčasťou rakúskej rybárskej komunity a teší sa vynikajúcej povesti v tomto odvetví. Recept na úspech spoločnosti Falle Fischertreff spočíva v kombinácii odborných znalostí, obrovského výberu, prvotriednych služieb a bezkonkurenčných cien.

Ako jeden z najväčších rybárskych obchodov v Rakúsku sa spoločnosť Falle Fischertreff teší, že na veľtrhu Carp Austria 2023 predstaví pôsobivý výber renomovaných rybárskych značiek. Medzi vystavovanými značkami nájdu rybári vysokokvalitné rybárske potreby, príslušenstvo a návnady, ktoré sú obľúbené po celom svete. Medzi známe značky patria Shimano, Daiwa, Sportex, Fox, Anaconda Carp, Garmin a Trakker.

Falle Fischertreff ponúka nielen široký sortiment rybárskych výrobkov, ale aj rôzne nástrahy a návnady. Od boilies a peliet až po tekutiny a príchute, nájdete tu všetko, čo priláka požadované ryby. Spoločnosť si dáva záležať na tom, aby ponúkala vždy nové a inovatívne výrobky a zabezpečila tak zákazníkom to najlepšie rybárske príslušenstvo.

Špecializovaný tím spoločnosti Falle Fischertreff tvoria skúsení rybári, ktorí zákazníkom radi odovzdajú svoje vedomosti a skúsenosti. Či už ste začiatočník alebo už máte dlhoročné skúsenosti, vo Falle Fischertreff nájdete to správne vybavenie. Spoločnosť ponúka nielen kvalitné rybárske príslušenstvo, ale aj rybárske oblečenie a kempingové vybavenie od známych výrobcov, ako sú Anaconda Carp, Shimano, Daiwa a Fox.

Osobitnou výhodou nakupovania v spoločnosti Falle Fischertreff je možnosť vyskúšať a otestovať všetky výrobky priamo na mieste pred rozhodnutím o kúpe. Zákazníci sa tak môžu presvedčiť o kvalite výrobkov a vybrať si správne vybavenie.

Ďalším dôvodom, prečo má spoločnosť Falle Fischertreff toľko spokojných zákazníkov, sú bezkonkurenčné ceny. Spoločnosť ponúka vysokokvalitné rybárske príslušenstvo za prijateľné ceny, čím poskytuje vynikajúci pomer ceny a kvality.

Rybársky obchod Falle Fischertreff Klagenfurt & rybársky obchod Villach

Spoločnosť Falle Fischertreff prevádzkuje v Korutánsku dva rybárske obchody: Falle Fischertreff v Klagenfurte a rybársky obchod vo Villachu. Oba obchody ponúkajú široký sortiment rybárskeho príslušenstva a rybárskych potrieb. Rybársky obchod v Klagenfurte je známy kompetentným poradenstvom a vynikajúcim zákazníckym servisom. Falle Fischertreff vo Villachu vyniká širokým sortimentom rybárskych výrobkov a návnad. Obe predajne pravidelne organizujú podujatia, workshopy a školenia, aby rozšírili vedomosti zákazníkov a poskytli im príležitosť na výmenu názorov s inými rybármi.

Ak chcete mať aktuálne informácie a novinky od spoločnosti Falle Fischertreff, navštívte stránku
internetový obchod s rybárskym vybavením,
stránku na Facebooku alebo
Instagram.

Falle Fischertreff, vystavovateľ Rybárska výstava 2023

Navštívte stánok spoločnosti Falle Fischertreff na rybárskom veľtrhu Carp Austria a nechajte sa presvedčiť o odborných znalostiach a výnimočnom sortimente výrobkov tejto spoločnosti. Spoločnosť Falle Fischertreff je ideálnym partnerom pre rybárov a ponúka široký sortiment kvalitného rybárskeho príslušenstva za skvelé ceny.

Loading

Ak máte radi rybárčenie, zdieľajte.

Kliknutím na tlačidlo REGISTROVAŤ súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov.

Zaregistrujte sa do súťaže a pri troche šťastia môžete vyhrať ideálny echolot na lov kaprov!